• Gaziantep/Türkiye
  • 0 (542) 529-4796
  • info@medyumahmethoca.com

Süryani Büyüsü

BÜYÜLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

  • Gaziantep/Türkiye
  • 0 (542) 529-4796
  • info@medyumahmethoca.com

E-BÜLTEN

Süryani Büyüsü

Süryani büyüsünde asıl amaç bağlama büyüsünden beklenen sonuçların aynılarına sahip olabilmektedir. Süryani büyüsü denmesinin sebebi ise mezhepleri bu olan insanların enerji yönetimlerinin daha yüksek olması ve iki kişiyi birbirine bağlama konusunda gerçekten de çok ciddi bir başarıya nail olmalıdır. Fakat burada yanlış bilinen bir takım gerçekliklerde vardır. Bu konuları sizler anlatmak istediğimiz için bu yazı dizisini hazırladık. Süryani büyülerini ille de bu mezhebe dahil olan kişinin yapmasına gerek yoktur. Bunu ilmi kuvvetli her medyum planlayabilir. Fakat çevremizde son çare olarak bu işlemin yapılması gerektiğini de duymuş olabilirsiniz. Ancak bu da yanlış bilgidir. Aslında yapılacak olan bir çok seçeneği mevcut halde bulunan bağlama büyülerinden bir ritüel seçmektir. Süryani büyüsünü çok özel ve farklı bir işlemmiş gibi lanse eden sitelerden de kişilerden de uzak durunuz.

Özellikle Süryani büyüsü kelimelerini bir araya getirerek internette yapacağınız aramalarda karşınıza çıkacak olan kişilerin sizleri yanıltmak adına yaptıkları sahte yorumlardan da uzak durunuz. Sadece Süryani büyüsü ile gideni geri getirme, sevdiğini kendine bağlamak, karı koca arasında aşkı yeniden canlandırmak gibi başlıklarla işlem yapıldığını iddia edebiliyorlar. Bunlar hem içi boş hem de basma kalıp cümleler olarak algılanmalıdır. Bir kere hangi işlem var bu süryani büyüsünün içinde yani onu diğer havas ilmi çalışmalarından ayıran şey nedir. Bu konu hakkında en ufak bir bilgi yokken sürekli olarak bir teminat ve vaat söz konusu olabiliyor.

 

Süryani Büyülerinde Nelere Dikkat Edeceğiz?

Öncelikle süryanilerin müslüman olmadıklarını, hristiyanlağın bir mezhebi olduğunu biliyorsunuz. Mezopotamya’ya özellikle Mardin civarında çok sayıda insanın var olduğunu söyleyebiliriz. Doğu’da 5000 yıllık bir töre gelenekleri olan bu inanç grubuna dahil insanların içinden medyumluk icrasıyla uğraşan kişilerde vardır. Bu kişilere inanın internet ortamından ulaşmanız mümkün değildir. Zaten bahsettiğimiz gibi ulaşmanız da gerekmez. Süryani büyüsü ile alınacak tüm tesirleri sıradan bağlama büyüsü ritüelleriyle de almak mümkündür. Bu yüzden bu yanlış algıyı kırıp bir Süryani kişi aramanın peşine düşmeyin. Zaten sizin birlikte işlem düşündüğünüz kişinin inanç durumu bağlama büyüsü işleminde hiç bir etkiye sahip değildir.

Çok daha farklı konularda bu farkların önemi ortaya çıkabilir. Bu konuya örnek olarak papaz büyüsü verilebilir. Kuvvetli papaz büyüsünü papazların icra ettiği bilinir. Ancak papaz olmaması da işlemi yapamayacağı anlamına gelmez. Uzun lafı kısası süryani büyüleri için de her zaman işin de uzman bir medyum sizin için bir yol haritası çıkarabilir. Etraftaki safsatalara kulak asarak üstelik yüzünü bile görmediğiniz ve göremeyeceğiniz insanlara güvenip yarı yolda kalmayın.

Süryani Büyüsünden Ne Beklenir?

  1. Daha kısa sürede bağlama işlemlerinin hayata geçmesi beklenir.
  2. Üçüncü gözümüzün ulaşabileceği 5. boyuttaki enerjileri lehimize çevirebilecek enerji yönetim yeteneklerini görmek gerekir.
  3. Bunlar öncesinde medyum kişi tarafından birer teminat kabul edilir ve süryani büyüsü denenecekse (Yani işlem için İncil’den yardım almak anlamına gelir) o halde öncesinde bakımların çok etkin gerçekleşmiş olması gerekir.
  4. Süryani büyüsünde İncil ayetleri önemli rol oynar. Zaten bu şekilde isim verilmiş olmasının esas nedeni de budur.
  5. Bağlama işlemi 8-12 gün aralığında sonlanmalıdır. Daha da uzarsa süryani büyüsü gerçekleşmemiş demektir. Çünkü bu işlem kesin sonuç verir.

Süryani büyülerini bozmak isterseniz de bunun mümkün olamayacağını bilmelisiniz. Birçok bağlama tılsımı daha sonrasında bir takım farklı çalışmalar neticesinde bozulabilir ve etkileri silinebilir. Fakat bu işlemde geri dönüş yoktur. Gerçekten kuluçkasını tamamlamış bir işlemde geri dönüş şansınız olmayacağı için bir anlamda da çok önemli bir karardır. İnsanların iradelerini direkt olarak tecelli eden bu uygulamada öncesinde çok önemli bir karar süreci yaşanacak olup, en doğru kararın nihai olarak verileceği unutulmamalıdır.

Son olarak bu işlemleri ermeni büyüleriyle karıştırmamanız gerekmektedir. Her mezhebin kendine has havas ilmini düzenlemesi ve uygulaması farklı olmaktadır. Büyü kitapları da kimin ne şekilde işlem yapması gerektiğini bizlere zaten enine boyuna anlatmaktadır. Bu yüzden insanların kulaktan dolma bilgilerle bizlere çok sayıda yönelttiği sorular olmaktadır. Ermeni büyüsü etkisini daha sonraki yazılarımızda sizlerle paylaşacağız. Ancak burada bahsettiğimiz konu bambaşka bir girizgah oluşturmaktadır.