• Gaziantep/Türkiye
  • 0 (542) 529-4796
  • info@medyumahmethoca.com

Papaz Büyüsü

BÜYÜLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

  • Gaziantep/Türkiye
  • 0 (542) 529-4796
  • info@medyumahmethoca.com

E-BÜLTEN

Papaz Büyüsü

En etkili yöntem olarak bilinen papaz büyüsünü uygularken fotoğraf ile yapılan papaz büyüsü seçeneği çoğu kez ilk tercihlerden olmuştur. Fotoğraf kullanımı aslına bakarsanız birçok büyü uygulamasında yardım alınan bir seçenektir. Çünkü etkin bir papaz büyüsü, yapılan kişinin fotoğrafı üzerinde çok etkili sonuçlar vermektedir. Bu sebepten diğer tüm malzemelerin yanı sıra bir de fotoğraf kullanılır ise o zaman etkisi yüzde yüzlük bir seviyeye ulaşır.

Büyü yaparken her çeşit yapılan işlemlerde ritüeller birbirleriyle farklılıklar gösterir. Ancak temel prensip olarak bağlama, aşk ve papaz büyüsü işlemlerinin ortak özellikleri fotoğraf kullanılması olarak düşünülebilir. Birçok benzerlikler olsa da en benzer yön ilişkiler üzerine kullanılan büyü işlemlerinin oluşudur. İki insan arasında uygulanan papaz büyüsünde fotoğraf bilmukabele kesinlikle kullanılmalıdır.

Papaz büyülerindeki etkinlikleri çoğu kez araştırmalar neticesinde kişinin resmi kullanılarak yapılanların daha büyük etkiler yaptıklarını göstermiştir. Zira farklı çok malzeme gerekir ancak en temeli yapılan kişinin fotoğrafıdır. Ayrıca kişisel malzemelerinde papaz büyüsü çalışmasında çok etkili sonuçlar verdiği bilinmektedir. Papaz büyüsü denince çok çeşitli uygulamalar vardır.

Papaz büyüsü etkisini en keskin yöntemle almak için “Yuhib” duasını 77 kez okumak gerekebilir. Bu papaz büyüsü etkisini görmek için kişinin resmi üzerine okunur. Medyum Zihni hoca işlemleri yürütürken, büyüyü yaptıran kişinin de bu duayı yine papaz büyüsü yapılan kişinin resmine karşı okuması gerekmektedir. Bu işlem sırasında medyum Zihni hoca ile koordineli olarak irtibatta olmak gerekecektir.

Diğer tüm büyülerde olduğu gibi papaz büyüsü de ehil ellerde yapıldığında sonuç alınabilecek çalışma türlerindendir. Etkinliği hakkında pek çok kez çeşitli yazılarımızda bilgiler vermiş olsak da bu yazımızda tam anlamıyla bu işlemde bir fotoğraf kullanmanın öneminden bahsetmeye çalıştık.

Papaz büyüsünü resim kullanarak yapmak yani resim ile papaz büyüsü yapmak en çok tercih edilen ve bu işlem için kesin olarak şart koşulan bir uygulamadır. Tabi ki diğer tüm ihtimaller ve zaruriyetleri de zihni hocadan alabilir sorularınızı yöneltebilirsiniz.