• Gaziantep/Türkiye
  • 0 (542) 529-4796
  • info@medyumahmethoca.com

Ayırma Büyüsü

BÜYÜLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

  • Gaziantep/Türkiye
  • 0 (542) 529-4796
  • info@medyumahmethoca.com

E-BÜLTEN

Ayırma Büyüsü

Birbirini seven insanların bir anda ayrılmaları ve partnerlerinden nefret eder hale gelmeleri hiçte alışılmış bir durum değildir. Fakat birçoğumuzun çevresinde bu tarz olaylar yaşanmakta ve insanları şaşırtmaktadır. Her zaman için ayrılıklarda insanlar suçları karşı tarafa atarlar. Fakat bu gibi durumlarda bazen başka etkilerden de söz edilebilir. Yani bir manevi enerjinin çiftlerden birine etki etmesi ve kişiyi sevdiğinden soğutması daha sonra da ayırması mümkündür. Ayırma büyüsü olarak adlandırılan bu uygulamalar, ortaya çıkardığı güçlü enerjiler ile insanların tüm düşüncelerini bir anda değiştirip deliler gibi sevdikleri eşlerinden veya sevgililerinden kısa zaman içinde soğumalarına neden olabilir.

Geçmiş dönemlerde birçok farklı şekilde uygulanan ve her birinde başarılı sonuçlar veren bu uygulamada amaç insanlara kesinlikle fiziki veya manevi anlamda bir zarar vermeden sadece bilinçaltılarına etki ederek fikirlerini değiştirmektir. Özellikle insanların bu büyünün etkisinin altında olduklarını anlamadan hayatlarında ve düşüncelerinde meydana gelen değişimleri sıradanmış gibi görmeleri ve kesinlikle bu büyüden şüphelenmemeleri büyünün bir başka ilginç özelliğidir. Ayırma büyüsü nasıl yapılır gibi sorulara cevap ararken insanların karşılarına birçok farklı yöntem çıkar. Fakat en etkili olanı büyük ihtimalle insanların şahsi eşyalarının, resimlerinin veya kendi bedenlerine ait olan saç teli, tırnak veya kan damlası gibi şahsa özel nesnelerin kullanıldığı uygulamalardır. Bu uygulamada medyum eline aldığı nesnenin üzerine manevi etkileri çok yüksek olan duaları, ayetleri veya Esma-ül Hüsnaları okur.

Bu uygulama günün belli vakitlerinde ve belli sürelerde devam eder. Dualar okunmaya devam ettikçe ortaya çıkacak olan enerjinin gücü de artacak ve ilgili kişileri yavaş yavaş etkisi altına alacaktır. Yeteri kadar sabır gösteren ve beklemeyi bilen kişilerin mutlaka amaçlarına ulaşacaklarını belirten uzmanlar, sabırsız kişilerin kesinlikle bu tarz uygulamalardan uzak durmalarını tavsiye etmektedirler. Çünkü bu tarz uygulamalardan hemen sonuç beklemek hata olur. Etkilerini ne kadar süre içinde göstereceklerini hiç kimse bilemez ve bu konuda garanti veremezler. Hatta bu konuda garanti veren kişilerin muhtemelen sahtekar kişiler olduklarını ve o kişilerden uzak durulması gerektiğini vurgulamaktadırlar.

Üzerindeki ayırma büyüsünün etkisi ile sevdiği kişiden ayrılan insanların bu durumdan şüphelendikleri ve büyünün etkisini kanıtladıkları takdirde zaman kaybetmeden bir medyuma başvurup ayırma büyüsü nasıl yapılır gibi sorularla dertlerine çare aramaları gerekmektedir. Yapacakları özel uygulamalar ile bu insanlara yardımcı olacak olan medyumlar bu sayede bir ilişkiyi bitmekten kurtarmış olacaklardır. İki kişiyi ayırma büyüsü, eşleri ayırma büyüsü veya sevgilileri ayırma büyüsü isimleri ile de bilinen bu özel uygulama da amaç her zaman kötü değildir. Yani bazen bir kişinin iyiliği için onun yaşadığı ilişkiyi bitirmekte mümkündür. Bazen insanlar yaşadıkları sevgi ve aşk duygusu ile yaşadıkları ilişkinin kendileri için hayırlı olmadığını ve bu ilişkiden zarar göreceklerini fark edemezler.

Bu durum özellikle yakınlarını ve kendilerine değer veren kişileri telaşlandırır. Yapılan tüm uyarılara rağmen ilişkilerini sonlandırmayan bu insanlar, ayırma büyüsünün güçlü manevi etkisi ile kontrol altına alınarak kısa zaman içinde birlikte olduğu kişilerden ayrılması sağlanabilir. Her şeyin son derece doğal bir şekilde gelişeceği ve ilgili kişilerin en ufak bir zarar görmeden büyünün etkisine gireceği bu uygulamada özellikle etkilerin uzun süreli olması ve ayrıldığı kişilere bir daha dönmemek üzere uzaklaşmaları büyünün ne kadar kesin ve net sonuçlar doğurduğunu göstermektedir. Ayırma büyüsü nasıl bozulur diye soran kişiler dünya genelinde çok fazla sayıda uygulaması yapıldığı tahmin edilen bu büyünün ülkemizde de farklı dönemlerde birçok kez denendiğini ve özel duaların periyodik şekilde okunması ile büyülerin sonlandırıldığını öğrenmektedirler.