• Gaziantep/Türkiye
  • 0 (542) 529-4796
  • info@medyumahmethoca.com

Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır

Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır

Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır

06 Ekim 2019, 07:3314230

Etkilerini kısa zaman içinde gösterip en büyük aşkları bile kısa zamanda bitirerek insanların birbirlerinden soğumalarına neden olan soğutma büyüsü, özellikle doğru adımlarla yapıldığı takdirde her zaman istenen sonucu doğuracaktır. Bu tarz büyülerin genellikle amaçları sevmedikleri kişilere kötülük etmek ve onların hayatlarına kötü anlamda etki etmek isteyen kişiler tarafından tercih edilmektedir. Her zaman medyumların başarı ile yaptıkları bir uygulama olmasından dolayı yapılan denemelerin başarı ile sonuçlanması büyünün kolaylığı ve etkileri hakkında bizlere bilgiler vermektedir. Büyü dünyasının en ilginç büyülerinden biri olan ve hem olumlu hemde olumsuz amaçlar için yapılan bu uygulama birçok büyüden bu özelliği ile ayrılmaktadır. Etkili bir soğutma büyüsü yaptırmak isteyen kişilerin öncelikle soğutma büyüsü nasıl yapılır veya hangi aşamalar takip edilmelidir gibi sorulara cevap bulmaları gerekmektedir.  Bunun için ilk yapılması gereken işlem titiz bir araştırma ile medyum seçimi yapmaktır. Medyumların seçimlerinde kesinlikle deneyimli kişiler tercih edilmeli ve kendilerinin verecekleri tüm bilgiler dikkatlice dinlenmelidir. Daha sonra medyumların hangi yöntemi uygulayacaklarını ve hangi nesneleri kullanacaklarını anlatmalarından sonra gerekli adımlar atılır ve beklenmeye başlanır. Soğutma büyüsünün işleyişi özetle bu şekildedir. Soğutma büyüsünün birçok farklı adı olsa da genel adı budur.

İnsanların özellikle birçok farklı konuda herhangi bir kişiyi manevi anlamda etki altına aldıktan sonra düşüncelerini değiştirmeleri mümkündür. Bu büyünün etkisi altına giren insanların özellikle durumu fark ettikleri takdirde soğutma büyüsü nasıl bozulur adı altında araştırmalar yapmaları ve zaman kaybetmeden bir medyumdan yardım almaları gerekmektedir. Zamanında yapılmayan büzü bozma işlemleri her büyüde olduğu gibi soğutma büyüsünde de istenmeyen sonuçların ortaya çıkmasına neden olabilir ve buda geri dönüşü olmayan sonuçları ortaya çıkarabilir.

Bu nedenle her zaman dikkatli olmak ve yapılması riskli davranışlardan uzak durmak gerekmektedir. Aileden soğutma büyüsü adı ile yapılan uygulamalar insanları ailelerinde uzaklaştırmakta ve tüm aile bireyleri ile aralarının bozulmasına neden olmaktadır. Yine farklı bir adı da uzaklaştırma büyüsü olan bu uygulama yapılış amacına göre insanların ailelerinden, eşlerinden, evlerinden veya arkadaşlarından uzaklaşmalarına neden olabilmektedir. Her zaman olduğu gibi özellikle günümüzde de birçok medyum insanların sık sık kendilerine başvurduğunu ve uzaklaştırma büyüsü nasıl yapılır veya bu büyünün etkilerinden korunmak için neler yapılmalıdır gibi sorular yönelttiklerini belirtmektedirler. Bu tarz büyüleri yaparken özellikle amacın ne olduğu medyumlara tam olarak anlatılmalı ve istenen sonucun alınacağına dair olan inanç asla kaybedilmemelidir.

Böyle bir büyünün etkisine girdiğini fark edemeyen ve hayatlarında sebepsiz bir şekilde ani değişimler fark eden insanlar eğer soğutma büyüsü belirtileri hakkında bilgileri olsaydı kısa zaman içinde durumu fark edip etkili bir büyü bozma işlemi yaparak istemedikleri sonuçlardan kurtulabilirlerdi. Çünkü etkileri artmadan zamanında fark edilen büyüler her ne amaçla yapılırsa yapılsın başarılı medyumların yaptıkları büyü bozma işlemleri ile bitirilebilir ve tüm etkileri ortadan kaldırılabilir. İnsanların birçok farklı amaç ile yaptıkları bu uygulama sanıldığının aksine insanlara fiziki bir anlamda zarar vermez ve istenen etkileri kısa zaman içinde ortaya çıkarır.

 Soğutma büyüsü etkileri görüldüğü andan itibaren birlikte oldukları kişilere karşı olan tüm duygularını kaybeden ve hemen partnerlerinden uzaklaşma isteği duyan insanlar bu duruma ilk anda bir anlam veremezler. Fakat büyüler hakkında az da olsa bilgileri olan kişiler kendilerinin üzerilerinde herhangi bir soğutma büyüsünün etkisi olabileceği konusunda şüphe duyarlar. Bu dakikadan sonra yapılacak ilk iş bir medyuma başvurup önce bir kontrol yaptırmak ve daha sonra büyü bozma işlemi talep etmek olacaktır.

Soğutma büyüsü çok fazla insanın ihtiyaç duyduğu ve ülkemizde de oldukça sık başvurulan bir büyüdür. Fakat bu büyü de diğer büyüler gibi bir uzman medyum tarafından yapılmalıdır. İşin ehli olmayan kişiler tarafından yapılan büyüler ya tutmayacak ya da bazı ters etkiler yapabilecektir. Nasıl ki tıp bilgisi olmayan biri üstün körü bilgileriyle bilinçsizce bir insana bir ilacı tavsiye ettiğinde hastalık tedavi olmak yerine daha kötüye gidebiliyorsa, büyü de bu işin altından kalkamayacak kişiler tarafından yapıldığında istenmeyen sonuçlar verebilir, büyü etkisi altındaki kişinin hayatı cehenneme dönebilir.  Bu yüzden, hiçbir şekilde kendiniz büyü yapmaya kalkışmamalı ve herhangi bir konuda büyüden destek almak konusunda kararlıysanız, bu işin altından kalkabilecek medyumlara ve hocalara başvurmalısınız.

Medyumların büyü yapabilmesinin sebebi hem doğuştan olan ve dünyada sadece çok az insana nasip olan kabiliyetleri hem de ilimleridir. Medyum olabilmek için doğuştan gelen bazı farklılıklara sahip olmak gerekir. Medyumların ya da toplumda daha yaygın bilinen ismiyle hocaların gözlerindeki perde kalkmış durumdadır ve bu yüzden hayatın sizin göremediğimiz boyutlarını da görebilirler, başka alemlerle ve varlıklarla iletişim kurabilirler. Fakat bu, işin sadece kabiliyet ile alakalı olan kısmıdır.

Her kabiliyet gibi bunun da geliştirilmesi ve üzerinde çalışmalar yapılması gerekir. Burada da gizli ilimler devreye girer, sihir yeteneğine sahip olan medyumlar, gizli ilimler üzerinde çalışmalar yaparak kendilerini geliştirir ve büyü yapabilecek duruma gelir. Büyü yapmak için kullanılan çeşitli gizli ilimler vardır.

Örneğin Havas ilmi, Kuran’ın gizli yönünü görebilmek anlamına gelir. Bu ilme sahip kişiler, ayetlerde ve surelerde diğer insanların göremedikleri anlamları görür. Bu anlamlar, büyülerin yapılması veya bozulması için anahtar değerindedir. Yetenekli ve ilim sahibi bir medyum bu anlamları görerek ve ne yaptığının farkında olarak büyü yapar veya bozar. Fakat bu ilme ve yeteneğe sahip olmayan bir insan büyü yapmaya veya bozmaya kalkıştığında başaramaz ve yanlış sonuçlar ortaya çıkabilir.

Aynı şekilde, cinlerle iletişime geçme ve onları kontrol edebilme yeteneği olan hüddamlık da büyü yapılması için gerekli bir ilimdir. Eğer bu yeteneğe haiz olmadan büyü yapmaya kalkışırsanız diğer alemdeki varlıklar sizi rahatsız etmeye başlayabilir. Bu yüzden, büyü konusunda bir şey yapmanız gerekiyorsa mutlaka bir medyum desteğine başvurun.

Yorumlar

Yorum Yap