• Gaziantep/Türkiye
  • 0 (542) 529-4796
  • info@medyumahmethoca.com

Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılır

Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılır

Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılır

06 Ekim 2019, 07:1812080

Kara büyülerin özellikle kötülük amacı ile yapıldığı takdirde insan hayatına ne kadar büyük etkileri olduğunu ve bir insanın ne kadar büyük sorunlarla uğraşmalarına neden olduğu özellikle geçmişteki uygulamalar incelendiğinde daha da net görülecektir. Bu nedenle bu tarz büyüleri yaptırmak isteyen kişilerin mutlaka her türlü bilgiyi edinmeden harekete geçmemeleri ve mutlaka yaptırmak isterlerse deneyimli kişileri  tercih etmeleri gerekmektedir. Bu sınıfın en özel büyülerinden biri olan kaşık büyüsü, özellikle yapım aşamasında kullanılan yöntemlerden dolayı her zaman insanların en çekindiği ve en çok korktuğu büyülerden biri olmuştur. Gecenin bir yarısında bir mezarı açmak ve o mezardan bir kefen parçası almak daha ilk anda insanların tüylerinin diken diken eden inanılmaz bir işlemdir.

Bunu yapmaya cesaret edemeyen birçok kişi özellikle daha işin başında bu büyüyü yapmaktan vazgeçmekte ve farklı uygulamalara yönelmektedirler. Bu nedenle medyumlardan daha ilk anda bilgiler alan insanlar eğer bu işlemi yapamayacaklarsa hiç denememelerinde fayda vardır. Kaşık büyüsü nasıl yapılır şeklinde gelen sorulara özellikle bu ürkütücü cevabı veren medyumlar daha sonra bu uygulamayı kabul eden kişilere ne gibi sonuçlarla karşılaşabileceklerine dair bilgiler de vermelidirler. Günümüzde bu tarz bir büyüyü başarı ile yapabilecek olan çok az sayıda medyum kalmış ve insanlar da artık böyle riskli ve korkutucu uygulamalara ilgi göstermemektedirler.

Özellikle eski zamanlarda çok sayıda denemesi yapılan kaşık büyüsü birçok kitaba konu olduğu gibi birçok filmde de senaryonun ana konusu olmuştur. Bazı bölgelerde özellikle kullanılan kaşıkların tahta olması gerektiğine inanan insanlar bu büyüye tahta kaşık büyüsü adını vermiş ve uzun zaman bu isim ile anılmıştır. Bu büyünün en önemli kuralı insanların özellikle gece yarısı yakın bir zamanda vefat etmiş olan bir kişinin mezarını açarak o mezardan bir kefen parçası almalarının gerekmesidir. Alınan kefen parçası ile birbirlerine bağlanan kaşıklar daha sonra çok gizli bir yere saklanmalı ve uygulama sonlandırılmalıdır. Bundan sonra yapılacak olan tek şey beklemek ve büyünün etkisini göstermesi için sabırlı olmaktır. Büyünün yapılış amacı hayırlı ise kaşıklar yüz yüze bağlanarak saklanırlar.

Ancak yapılan uygulamada amaç kötü ise ve insanların sıkıntılar yaşamaları isteniyorsa bu defa kaşıklar sırt sırta bakacak şekilde bağlanmalıdır. Bu kural kaşık büyüsünün doğru sonuç vermesinde en önemli kurallardan biridir. Kaşık büyüsü nedir veya hangi amaçlar için kullanılır gibi başlıklar altında birçok bilginin yer aldığı internet siteleri özellikle bu büyü hakkında bilgiler edinmek isteyen kişiler için önemli bir kaynaktır. Etkisi altına aldığı kişilere inanılmaz sıkıntılar musallat eden ve normal yollardan kesinlikle bir kurtuluş ihtimali olmayan bu büyüde özellikle ortaya çıkan manevi enerji inanılmaz bir şekilde etkisini gösterir. Bu büyüden dolayı sıkıntılar yaşayan kişilerin özellikle maruz kaldıkları etkilerden dolayı bitmek bilmeyen hastalıklar, ani zayıflama, ani tepkiler ve buna benzer davranışlar sergiledikleri görülmektedir.

 

Bu büyüden kurtulmanın tek yolu büyü bozma işlemi ile büyünün sona erdirilmesidir. Kaşık büyüsü nasıl bozulur diye kendilerinden bilgiler isteyen kişilere medyumların verdikleri ilk cevap genellikle özel duaların belli bir düzene göre okunduğu uygulamalar olduğu bilinmektedir. Burada okunan dualar kısa zaman içinde ilgili kişilerin üzerindeki büyü etkisini kısa zaman içinde ortadan kaldıracak ve insanların manevi anlamda rahatlamalarına vesile olacaktır. Ancak bu büyünün büyü bozma işleminde en önemli kural öncelikle saklı olan kaşıkların bulunmasıdır. Bu kaşık saklı olduğu yerden alınıp medyumlara verilmediği takdirde istenen etki kesinlikle görülmeyecektir.

Yorumlar

Yorum Yap