• Gaziantep/Türkiye
  • 0 (542) 529-4796
  • info@medyumahmethoca.com

Kara Büyü Nedir

Kara Büyü Nedir

Kara Büyü Nedir

12 Eylül 2019, 19:228470

Kara büyüler genelde insanlarda kötü durum ve olaylara neden olan büyülerdir. Bazı zamanlarda iyi bir niyet ya da amaç için kara büyüye başvurulsa da, sonuçları pek de iyi olmayabilir. Bazı durumlarda insanları ölüme dahi götürebilen büyüler vardır. Bu nedenle kara büyüden uzak durulması yapılabilecek en mantıklı kararlardan biridir. Çünkü yapılan bu büyü sadece yaptırılması istenen kişiyi değil, yapanı ve yapılmasına yardımcı olan medyum ya da büyücüleri de kötü enerjisinden dolayı olumsuz anlamda etkileyecektir. Ayrıca iyi bir niyetle yapılıyor bile olsa, böyle zor ve başka çaresi olmatan koşulların kesinlikle iyi bir bilene danışılarak yapılması daha doğrudur.

Kara büyüler genelde üç farklı sebeple yapılır. İlki bir çifti ayırmak için, ikincisi bir kişiyi delirtmek için, üçüncüsü ise bir kişiye fiziksel ya da psikolojik olarak hasta olması için yapılmaktadır. Tüm bu olayların ani olarak gelişmesi ya da ortaya çıkması kara büyü yüzünden olabilir. Bu büyüler yapılma şekillerine ve uygulanması gereken husulara göre farklılık gösterebilir. Ama yine de çoğunun yapılması için ortak olan bazı kısımları vardır. Mesela hemen hemen çoğunda büyü yapılması istenen kişiye ait bir eşya olması gerekmektedir. Kişiye ait eşya,fotoğraf,kıyafet parçası, saç ve tırnak gibi vücutsal ve kişisel eşyalarına ihtiyaç vardır. Bu tarz eşyaları almak için büyünün yaptırılması istenen kişiyle yakın olmak yardımcı olacaktır. 

Kara büyünün etkilerinde en gözle görülebilir durumları şunlardır. Genelde kara büyüye uğrayan insanlar olduğundan daha sinirli ve agresif olabilir. Yapmak istediği çoğu işi rast gitmez, bu da onu oldukça umutsuz ve mutsuz yapar. Ayrıca kendisini oldukça halsiz,bitkin, bir iş yapmadığı halde yorgun hissedip, kolunu dahi kıpırdatmak istemeyebilir. Maddi gücü var ise, bu da kara büyüden etkilenir ve parasının bereketi kaçarak hiçbir şeyi yetiştiremez. Ruh hali giderek kötüye gider, eskiden yaparken zevk alıp mutlu olduğu aktivitlerini yaptığında eski hislerini hissedemez. Ve ek olarak kara büyüye maruz kalan kimsenin ailesi de bu durumdan etkilenebilir. Ailede sürekli tartışma çıkıp, aile fertleri birbirlerini sebepsiz yere kırıp üzebilir.

Yorumlar

Yorum Yap