• Gaziantep/Türkiye
  • 0 (542) 529-4796
  • info@medyumahmethoca.com

Bağlama Büyüsü Nedir

Bağlama Büyüsü Nedir

Bağlama Büyüsü Nedir

12 Eylül 2019, 19:238450

Bağlama büyüsü, ilişki içerisindeki çiftlerden birinin diğerine karşı ilgisizlik veyahut sevgisizlik göstermesi üzerine yapılan bir çeşit büyüdür. Ayrıca sevgili,nişanlı ya da evli çiftlerin aralarının bozulmaması, hep sağlam kalması amacıyla da yapılan bir büyüdür. Bu tarz büyüler genelde zararsız olarak görüldüğünden medyum veya büyücüler tarafından yapılabileceği gibi, bağlama büyüsünü isteyen kişi tarafından da doğru adımları takip etmesiyle de yapılabilir. Söylediğimiz gibi bu tarz büyüler gerçek medyumlar ve büyücüler tarafından yapılabilen uygulamalardır. Gerçek bir medyum ve büyücü, doğuştan onunla beraber var olmuş özel yeteneklerini ve hayatı boyunca kazandığı tecrübelerini ya da başalarılarını insanların daha iyi bir hayat yaşayabilmesi amacıyla kullanan kişilerdir. Medyumlar ve büyücülerin gerçek amaçları,  tüm hayatı boyunca insanların yaşamının daha iyiye gitmesini isteyip, yardımcı olup ve dünyanın daha hoş bir yer olması için yardımcı olan kimseler diyebiliriz. Bu hizmetleri sonucu ise sadece Allah’a karşı olan görevlerini yerine getirmiş olurlar.

  Bağlama büyüsü etkisini tam olarak 10 gün içerisinde gösterir. 10 günün sonunda, size karşı ilgisiz veya sevgisiz davranan kişinin davranışlarında ve söylemlerinde gözle görülebilir şekilde farklılıklar oluştuğunu görebilirsiniz. 

 Bağlama büyüsü yapılarak etkisi altında kalan kişi, kendisine bir büyü yapıldığı hususu hakkında hiçbir şekilde farkına varamaz. Bu da büyüyü yapanın ve yapılanın arasında bir sorun oluşmasını engeller. Yapılan büyülerin en büyük etkenlerden biriside budur. Aşık olduğunuz ya da sevdiğiniz kişi bağlama büyüsünün yardımıyla tam olarak size bağlanıp, bir büyünün etkisi altında kaldığını anlamadan size karşı güzel duygular beslemeye başlar. Bu hisler zamanla birlikte gelişir ve evliliğe de gidilebilecek bir sürecin meydana gelme olasılığı da vardır. Burada büyüyü yaptıran kişiye de önemli bir rol düşmektedir. Büyünün etkisi devam ettiği süre boyunca sizde davranışlarınıza ve hareketlerinize dikkat etmelisiniz. Hoşlandığınız kişinin büyü altında olmasına güvenmeden, ne olursa olsun bana bağlı kalır düşüncesini tamamen kafanızdan atmanız gerekir. Bu tarz düşünmelerin sonucunda istenmeyen, üzücü sonuçlar çıkabilir.

Masumane bir büyü olarak görülen bağlama büyüsü, uzun yıllardır sevenlerin sevdiklerine bir şekilde 

Yorumlar

Yorum Yap